| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Μέγεθος διακόσμησης | 23mm |
| Υλικό | Χάλυβας/ορείχαλκος |
| Ακριβότητα | 4% |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Μέγεθος | 2 mm (περίπου 50 mm) |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Εύρος πίεσης | 0~100Mpa,bar,mbar,etc. |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Μέγεθος περίπτωσης | 4» |
| Λεπτομέρια | ασφαλές γυαλί ή γυαλί |
| Ακριβότητα | 20,5/1,6% |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Γεμάτο λάδι | γλυκερίνη |
| Υλικό | Όλο από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Σύνδεση | Βόλος |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Υλικό | Μαύρη ατσάλινη θήκη |
| Αρχική θέση | Κατασκευασμένο στην Κίνα |
| Μέγεθος διακόσμησης | 100 mm, ή κατασκευασμένα σύμφωνα με τις απαιτήσεις |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Μέγεθος κλήσης | 63 χιλιοστά |
| Υλικό | Μαύρο ατσάλι / θήκη από ανοξείδωτο ατσάλι |
| ΥΠΗΡΕΣΙΑ | ολοκληρωμένη υπηρεσία μετά την πώληση |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Πλαστική σακούλα εσωτερικά, χαρτοκιβώτιο εξαγωγής έξω. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 5-30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 30-50k το μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Qingdao, Κίνα |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Εσωτερική πλαστική σακούλα, χαρτοκιβώτιο εξαγωγής έξω από την πλευρά. Παλέτα προαιρετική. |
| Χρόνος παράδοσης | 5-30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | TT,LC.Alipay.Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 30-50k το μήνα |