| Εγκατάσταση | Γύρνα πίσω. |
|---|---|
| Περισσότερες πληροφορίες | Διαθέσιμος προσαρμόστε |
| Κλίμακα | εκτύπωση ως ζήτηση |
| Ακριβότητα | ±4% |
| μέγεθος | 23 χιλιοστά 25 χιλιοστά 28 χιλιοστά 38 χιλιοστά |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Περιοχή πίεσης | -0,1-100 Mpa |
| Μέγεθος περίπτωσης | 65 χιλιοστά |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος. | -10℃~60℃ |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
|---|---|
| Περιοχή πίεσης | -0,1-100 Mpa |
| Μέγεθος περίπτωσης | 63 χιλιοστά |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος. | -10℃~60℃ |
| Όρος | πλάτη |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Υλικό | Μαύρη ατσάλινη θήκη |
| Αρχική θέση | Κατασκευασμένο στην Κίνα |
| Μέγεθος διακόσμησης | 100 mm, ή κατασκευασμένα σύμφωνα με τις απαιτήσεις |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Υλικό | Μαύρος χάλυβας |
| Αρχική θέση | Κατασκευασμένο στην Κίνα |
| Μέγεθος διακόσμησης | 50 mm, ή κατασκευασμένα σύμφωνα με τις απαιτήσεις |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Υλικό | Μαύρος χάλυβας |
| Αρχική θέση | Κατασκευασμένο στην Κίνα |
| Μέγεθος διακόσμησης | 60 mm, ή κατασκευασμένα σύμφωνα με τις απαιτήσεις |
| Περιοχή πίεσης | Κατασκευάζεται σύμφωνα με τις απαιτήσεις, Mpa, bar, psi, kg κλπ. |
| Εγγύηση | 1 χρόνο, 1 χρόνο |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Μέγεθος διακόσμησης | 60 χιλιοστά |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Υπηρεσία | ολοκληρωμένη υπηρεσία μετά την πώληση |
| Εγγύηση | 1 χρόνο, 1 χρόνο |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Μέγεθος διακόσμησης | 100 χιλιοστά |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Υπηρεσία | ολοκληρωμένη υπηρεσία μετά την πώληση |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Μέγεθος διακόσμησης | 23mm |
| Υλικό | Χάλυβας/ορείχαλκος |
| Ακριβότητα | 4% |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Μέγεθος περίπτωσης | 4» |
| Λεπτομέρια | ασφαλές γυαλί ή γυαλί |
| Ακριβότητα | 20,5/1,6% |