| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Υλικό | Μαύρη ατσάλινη θήκη |
| Περιοχή πίεσης | Κενό / θετικό |
| σωλήνας βόμβων | Φυσερό |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
|---|---|
| Μέγεθος | 2.5′′ ((60mm) |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Περιοχή πίεσης | 0~100Mpa,bar,mbar,etc. |
| Δήμος | 1/4'PT/NPT/G/M |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Γεμάτο λάδι | γλυκερίνη |
| Υλικό | Όλο από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Σύνδεση | Βόλος |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Μέγεθος περίπτωσης | 2.5"(60mm),(2",2.5",4",6" προαιρετικά) |
| Πιστοποιητικό | ISO9001, CE |
| Όρος | Πίσω, κάτω. Πίνακα. |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
|---|---|
| Υλικό | Μαύρη ατσάλινη θήκη |
| Μέγεθος διακόσμησης | 100 mm, ή κατασκευασμένα σύμφωνα με τις απαιτήσεις |
| Περιοχή πίεσης | Κατασκευάζεται σύμφωνα με τις απαιτήσεις, Mpa, bar, psi, kg κλπ. |
| Βουνό | Βόλος |
| Εγγύηση | 1η |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Περιοχή πίεσης | Κενό / θετικό |
| σωλήνας βόμβων | Φυσερό |
| Στυλ | Βόρειος όρος |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Υλικό | Μαύρη ατσάλινη θήκη |
| Αρχική θέση | Κατασκευασμένο στην Κίνα |
| Μέγεθος διακόσμησης | 100 mm, ή κατασκευασμένα σύμφωνα με τις απαιτήσεις |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Υλικό | Μαύρη ατσάλινη θήκη |
| Αρχική θέση | Κατασκευασμένο στην Κίνα |
| Μέγεθος διακόσμησης | 100 mm, ή κατασκευασμένα σύμφωνα με τις απαιτήσεις |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Υλικό | Μαύρη ατσάλινη θήκη |
| Αρχική θέση | Κατασκευασμένο στην Κίνα |
| Μέγεθος διακόσμησης | 100 mm, ή κατασκευασμένα σύμφωνα με τις απαιτήσεις |
| Τρίχωμα σύνδεσης | ΒΡ/ΜΠΕ/Γ/Μ |
|---|---|
| Λιμάνι | Τσινγκντάο |
| Μεγέθη σύνδεσης | 1/4 1/2 |
| Ακρίβεια πίεσης | 2.5% |
| Καψούλα | Ορείχαλκος ή ανοξείδωτο |