| Ακρίβεια πίεσης | 2.5% |
|---|---|
| Υπηρεσία | ολοκληρωμένη υπηρεσία μετά την πώληση |
| Καψούλα | Ορείχαλκος ή ανοξείδωτο |
| Υλικό της υπόθεσης | από μαύρο ή από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Λιμάνι | Τσινγκντάο |
| Ακριβότητα | ±4% |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | Ανάλογο |
| Πληρωμή | διάφορες μεθόδους πληρωμής |
| Κλίμακα | εκτύπωση ως ζήτηση |
| Λιμάνι | Κίνγκνταο, Σαγκάη, Νινγκμπο. |
| Παράθυρο | γυαλί ή πλαστικό |
|---|---|
| Υλικό παραθύρου | Επενεργοποιημένο γυαλί |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0-200°C |
| Πεδίο πίεσης | Προσαρμοσμένο |
| Μέγεθος | 100 χιλιοστά |
| Τύπος στερέωσης | Βόλος |
|---|---|
| Αρχική τοποθεσία | Κατασκευασμένο στην Κίνα |
| Βουνό | Βόλος |
| Τρίχωμα σύνδεσης | Προσαρμοσμένο |
| Λιμάνι | Qingdao, Σαγκάη |
| Τύπος στερέωσης | Βόλος |
|---|---|
| Αρχική τοποθεσία | Κατασκευασμένο στην Κίνα |
| Λιμάνι | Qingdao, Σαγκάη |
| Πεδίο μέτρησης | σαν απαιτήσεις |
| Βουνό | Βόλος |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Οργανωτής κατασκευής |
| Ονομαστικό μέγεθος | 65 χιλιοστά |
| Ακριβότητα | 1%, 0,5%,00,4%,0.2%,0.1%,00,05% για την επιλογή |
| Εμφάνιση | 4-5 ψηφιακή οθόνη LCD |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Οργανωτής κατασκευής |
| Ονομαστικό μέγεθος | 80 χιλιοστά |
| Ακριβότητα | 1%, 0,5%,00,4%,0.2%,0.1%,00,05% για την επιλογή |
| Εμφάνιση | 4-5 ψηφιακή οθόνη LCD |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Υλικό | Μαύρος χάλυβας |
| Αρχική θέση | Κατασκευασμένο στην Κίνα |
| Μέγεθος διακόσμησης | 60 mm, ή κατασκευασμένα σύμφωνα με τις απαιτήσεις |
| Εγγύηση | 1η |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Υλικό | Μαύρος χάλυβας |
| Αρχική θέση | Κατασκευασμένο στην Κίνα |
| Μέγεθος διακόσμησης | 100 mm, ή κατασκευασμένα σύμφωνα με τις απαιτήσεις |