| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Υλικό | Μαύρος χάλυβας |
| Αρχική θέση | Κατασκευασμένο στην Κίνα |
| Μέγεθος διακόσμησης | 50 mm, ή κατασκευασμένα σύμφωνα με τις απαιτήσεις |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Περιοχή πίεσης | -0,1-100 Mpa |
| Μέγεθος περίπτωσης | 63 χιλιοστά |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος. | -10℃~60℃ |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Οργανωτής κατασκευής |
| Μέγεθος διακόσμησης | 63 χιλιοστά |
| Υλικό | Μαύρο ατσάλι / θήκη από ανοξείδωτο ατσάλι |
| Υπηρεσία | ολοκληρωμένη υπηρεσία μετά την πώληση |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Υλικό | Μαύρος χάλυβας |
| Αρχική θέση | Κατασκευασμένο στην Κίνα |
| Μέγεθος διακόσμησης | 50 mm, ή κατασκευασμένα σύμφωνα με τις απαιτήσεις |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Λεπτομέρια | Γυαλί |
| Πεδίο | 0-1000bar |
| Παραγωγή της εμπειρίας | 10 έτη |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Λεπτομέρια | Γυαλί |
| Πεδίο | 0-1000bar |
| Παραγωγή της εμπειρίας | 10 έτη |
| Μέγεθος διακόσμησης | 4 ίντσες |
|---|---|
| Υλικό παραθύρου | Επενεργοποιημένο γυαλί |
| Χρώμα πίνακα | λευκό |
| Μέγεθος της υπόθεσης | 4 |
| Λεπτομέρια | ασφαλές γυαλί ή γυαλί |
| Υλικό | Χάλυβα με σύνδεση από χαλκό |
|---|---|
| Αρχική θέση | Κατασκευασμένο στην Κίνα |
| Μέγεθος διακόσμησης | 60 mm, ή κατασκευασμένα σύμφωνα με τις απαιτήσεις |
| Περιοχή πίεσης | Κατασκευάζεται σύμφωνα με τις απαιτήσεις, Mpa, bar, psi, kg κλπ. |
| Όρος | Βόλος |