| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Υλικό | Μαύρη ατσάλινη θήκη |
| Αρχική θέση | Κατασκευασμένο στην Κίνα |
| Περιοχή πίεσης | Κατασκευάζεται σύμφωνα με τις απαιτήσεις, Mpa, bar, psi, kg κλπ. |
| Producing Experience | 11 Years |
|---|---|
| Βουνό | Πίσω κάτω |
| Υλικό κίνησης | χάλκινο |
| Pressure Range | 0~100Mpa,bar,mbar,etc |
| Υλικό σύνδεσης | χάλκινο |
| Γεμάτο με λάδι | Διαθέσιμο για συμπλήρωση |
|---|---|
| Υλικό κίνησης | Άλλες χημικές ουσίες |
| Πεδίο | Προσαρμοσμένο |
| Υλικό νημάτων | Άλλες χημικές ουσίες |
| Αρχική τοποθεσία | Κατασκευασμένο στην Κίνα |
| Γεμάτο με λάδι | Διαθέσιμο για συμπλήρωση |
|---|---|
| Υλικό κίνησης | Άλλες χημικές ουσίες |
| Γεμάτο λάδι | γλυκερίνη ή πυρίτιο |
| Υλικό νημάτων | Άλλες χημικές ουσίες |
| Λιμάνι | Τσινγκντάο, Σαγκάη, Νίνγκμπο, Κουάνγκτσοου |
| Material | Black steel case & Brass conenction |
|---|---|
| Connection | bottom |
| Pressure range | Micro Low pressure |
| Accuracy | 2.5% |
| Dial size | 63mm |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, CE, ISO |
| Μέγεθος διακόσμησης | 28 χιλιοστά |
| Υλικό | Άλλες χημικές ουσίες |
| Ελαιόλαδο | Χωρίς λάδι. |
| Υλικό | θήκη από ανοξείδωτο χάλυβα & ορείχαλκο |
|---|---|
| Σύνδεση | Πίσω |
| Κλίμακα πίεσης | Μικρό χαμηλή πίεση |
| Ακρίβεια | 2,5% |
| Μέγεθος κλήσης | 63 χιλιοστά |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Περιοχή πίεσης | 300bar 400bar.. |
| Μέγεθος περίπτωσης | 100 χιλιοστά |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος. | -20°C~60°C |
| Λιμάνι | Τσιντάο, Κίνα |
|---|---|
| Συμπλήρωση | γλυκερίνη ή σιλικόνη ή ξηρό |
| Μέγεθος | 100 χιλιοστά |
| Σύνδεση | 1/2 ίντσες NPT |
| Μέγεθος διακόσμησης | 4 ίντσες |