| Ακρίβεια | ±4% |
|---|---|
| Λιμάνι | Κίνγκνταο, Σαγκάη, Νινγκμπο. |
| Δική σου ιδέα. | Αποδεκτό |
| Πεδίο μέτρησης | σαν απαιτήσεις |
| Ονομαστικό μέγεθος | 22 mm-41 mm |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Οργανωτής κατασκευής |
| Περιοχή πίεσης | -0,1-100 Mpa |
| Μέγεθος περίπτωσης | 65 χιλιοστά |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος. | -10℃~60℃ |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Υλικό | Πλαστική θήκη |
| Αρχική θέση | Κατασκευασμένο στην Κίνα |
| Μέγεθος διακόσμησης | 40 mm, ή κατασκευασμένα σύμφωνα με τις απαιτήσεις |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Υλικό | μαύρο ατσάλινο περίβλημα με μπρούντζινη σύνδεση |
| Αρχική θέση | Κατασκευασμένο στην Κίνα |
| Περιοχή πίεσης | Κατασκευάζεται σύμφωνα με τις απαιτήσεις, Mpa, bar, psi, kg κλπ. |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Υλικό | Μαύρη ατσάλινη θήκη |
| Αρχική θέση | Κατασκευασμένο στην Κίνα |
| Μέγεθος διακόσμησης | 100 mm, ή κατασκευασμένα σύμφωνα με τις απαιτήσεις |
| Εγγύηση | Ένα χρόνο, ένα χρόνο |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Μέγεθος διακόσμησης | 60 mm/2,5 ίντσες |
| Υλικό | Κουτί από ανοξείδωτο χάλυβα με σύνδεση από χαλκό |
| Υπηρεσία | ολοκληρωμένη υπηρεσία μετά την πώληση |
| Υπηρεσία | ολοκληρωμένη υπηρεσία μετά την πώληση |
|---|---|
| Υλικό της υπόθεσης | από μαύρο ή από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Καψούλα | Ορείχαλκος ή ανοξείδωτο |
| Καντράν | Αλουμίνιο |
| Λιμάνι | Τσινγκντάο |
| Ακρίβεια πίεσης | 2.5% |
|---|---|
| Υπηρεσία | ολοκληρωμένη υπηρεσία μετά την πώληση |
| Καψούλα | Ορείχαλκος ή ανοξείδωτο |
| Υλικό της υπόθεσης | από μαύρο ή από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Λιμάνι | Τσινγκντάο |
| Ακριβότητα | ±4% |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | Ανάλογο |
| Πληρωμή | διάφορες μεθόδους πληρωμής |
| Κλίμακα | εκτύπωση ως ζήτηση |
| Λιμάνι | Κίνγκνταο, Σαγκάη, Νινγκμπο. |
| Παράθυρο | γυαλί ή πλαστικό |
|---|---|
| Υλικό παραθύρου | Επενεργοποιημένο γυαλί |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0-200°C |
| Πεδίο πίεσης | Προσαρμοσμένο |
| Μέγεθος | 100 χιλιοστά |