| Ονομασία προϊόντος | 23 mm μετρητής πίεσης |
|---|---|
| Εγγύηση | 1η |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Υλικό | Καλυμμένος χρώμιο ορείχαλκος |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | ανθεκτικό σε χτυπήματα μετρητή πίεσης |
| Μέγεθος | 60 χιλιοστά |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Ακριβότητα | 10,6% |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Ονομασία προϊόντος | Δοκιμαστή πίεσης από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Μέγεθος | 2.5′′((63mm) |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Ονομασία προϊόντος | Δοκιμαστή πίεσης από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Μέγεθος | 60 χιλιοστά |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Δοκιμαστή πίεσης από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Μέγεθος | 4"100mm |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Dial Size | 1.5"-6" Inches |
|---|---|
| Connection Material | Brass |
| Παραγωγή της εμπειρίας | 11 έτη |
| Quality | 1 Year |
| Connection Size | 1/4 1/2"inch NPT,BSP |
| Oil Type | Availble To Fill Oil |
|---|---|
| Βουνό | Πίσω κάτω |
| Μέγεθος διακόσμησης | 1.5"-6" ίντσες |
| Υλικό σωλήνα Bourdon | Φωσφόρος Χάλκινος |
| Πεδίο πίεσης | 0~100Mpa,bar,mbar,etc. |
| Παραγωγή της εμπειρίας | 11 έτη |
|---|---|
| Movement Material | Brass |
| Πεδίο | 0-1000bar |
| Bourdon Tube Material | Phosphor Bronze |
| Connection Size | 1/4 1/2"inch NPT,BSP |
| Producing Experience | 11 Years |
|---|---|
| Μέγεθος σύνδεσης | 1/4 1/2 ιντσών NPT, BSP |
| Μέγεθος διακόσμησης | 1.5"-6" ίντσες |
| Bourdon Tube Material | Phosphor Bronze |
| Υλικό σύνδεσης | χάλκινο |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Υλικό | Μαύρη ατσάλινη θήκη |
| Αρχική θέση | Κατασκευασμένο στην Κίνα |
| Μέγεθος διακόσμησης | 100 mm, ή κατασκευασμένα σύμφωνα με τις απαιτήσεις |