| Ονομασία προϊόντος | μετρητής πίεσης δαχτυλίδας περιφράγματος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Μέγεθος | 60 χιλιοστά |
| Υλικό | Κουτί από ανοξείδωτο χάλυβα, εσωτερικά από χαλκό |
| Ακριβότητα | 2.5% |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Ονομασία προϊόντος | μέτρο πίεσης πίσω σύνδεσης |
| Μέγεθος | 60 χιλιοστά |
| Υλικό | Κουτί από ανοξείδωτο χάλυβα, εσωτερικά από χαλκό |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Πετρέλαιο - γεμισμένος μετρητής πίεσης |
| Μέγεθος | 60 mm 1,6% |
| Υλικό | Κουτί από ανοξείδωτο χάλυβα, εσωτερικά από χαλκό |
| Ακριβότητα | 2.5% |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Πληρωμή | διάφορες μεθόδους πληρωμής |
| Υλικό | Κουτί SS και εσωτερικά από χαλκό |
| Κλειστή λέξη | Μετρητής πίεσης |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Υλικό | γεμισμένος γλυκερίνη μετρητής πίεσης |
| Αρχική θέση | Κατασκευασμένο στην Κίνα |
| Μέγεθος διακόσμησης | 4'', ή κατασκευασμένα σύμφωνα με τις απαιτήσεις |
| Περιοχή πίεσης | Κατασκευάζεται σύμφωνα με τις απαιτήσεις, Mpa, bar, psi, kg κλπ. |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | ηλεκτρονικό μετρητή πίεσης επαφής |
| Μέγεθος | 100 χιλιοστά |
| Πληρωμή | διάφορες μεθόδους πληρωμής |
| Υλικό | από μαύρο ή από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Μέγεθος | 4» (100mm) |
| Πληρωμή | διάφορες μεθόδους πληρωμής |
| Υλικό | Κουτί SS και εσωτερικά του SS |
| Εγγύηση | 1Y, 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Ονομασία προϊόντος | Βιομηχανικός μετρητής πίεσης |
| Υπόθεση | ΣΥ304 |
| Μέγεθος | 60 χιλιοστά |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Οργανωτής κατασκευής |
| Περιοχή πίεσης | 0~200psi |
| Εγκατάσταση | κάτω ή πίσω |
| Τύπος | μίνι μετρητής πίεσης |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Ψηφιακό μετρητή πίεσης κενού |
| Περιοχή πίεσης | -0,1-100 Mpa |
| Μέγεθος περίπτωσης | 80 χιλιοστά |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος. | -20°C~60°C |