| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Ονομασία προϊόντος | Πετρέλαιο - γεμισμένος μετρητής πίεσης |
| Μέγεθος | 60 mm 1,6% |
| Υλικό | Κουτί από ανοξείδωτο χάλυβα, εσωτερικά από χαλκό |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Δοκιμαστή πίεσης από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Μέγεθος | 4"100mm |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Ακριβότητα | 10,6% |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Όνομα προϊόντος | μέτρο πίεσης γλυκερίνης από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Υλικό | Κουτί από ανοξείδωτο χάλυβα, εσωτερικά από χαλκό |
| Εύρος πίεσης | 0~100Mpa,bar,mbar,etc. |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Περιοχή πίεσης | 0~300bar |
| Εγκατάσταση | πλάτη |
| Τύπος | μίνι μετρητής πίεσης |
| Τύπος | κενός μετρητής πίεσης |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Υλικό | κενός μετρητής |
| Αρχική θέση | Κατασκευασμένο στην Κίνα |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Οργανωτής κατασκευής |
| Μέγεθος | 22mm 23mm 25mm |
| Πληρωμή | διάφορες μεθόδους πληρωμής |
| Υλικό | Κρυματοποιημένο χαλκό |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Ονομασία προϊόντος | Μετρητής πίεσης αερίων lpg |
| Υλικό | Μαύρη ατσάλινη θήκη |
| Αρχική θέση | Κατασκευασμένο στην Κίνα |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Ονομασία προϊόντος | μέτρο πίεσης γλυκερίνης από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Μέγεθος | 100 χιλιοστά |
| Υλικό | Κουτί από ανοξείδωτο χάλυβα, εσωτερικά από χαλκό |
| Ονομασία προϊόντος | Πετρέλαιο - γεμισμένος μετρητής πίεσης |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Μέγεθος | 60 χιλιοστά |
| Υλικό | Κουτί από ανοξείδωτο χάλυβα, εσωτερικά από χαλκό |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Μετρητής πίεσης 60 mm |
| Υλικό | Πλήρες ανοξείδωτο |
| Μέγεθος | 60 χιλιοστά |
| Ακριβότητα | 1% |