| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Ονομασία προϊόντος | μανόμετρο μετρητών πίεσης |
| Υλικό | Καλυμμένος χρώμιο ορείχαλκος |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Δοκιμαστή πίεσης από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Μέγεθος | 4"100mm |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Ακριβότητα | 10,6% |
| Μέγεθος διακόσμησης | 1.5"-6" ίντσες |
|---|---|
| Mount | Bottom Back |
| Connection Material | Brass |
| Μέγεθος σύνδεσης | 1/4 1/2 ιντσών NPT, BSP |
| Quality | 1 Year |
| Μέγεθος διακόσμησης | 1.5"-6" ίντσες |
|---|---|
| Producing Experience | 11 Years |
| Keyword | Pressure Gauge |
| Πεδίο πίεσης | 0~100Mpa,bar,mbar,etc. |
| Connection Size | 1/4 1/2"inch NPT,BSP |
| Dial Size | 1.5"-6" Inches |
|---|---|
| Πεδίο πίεσης | 0~100Mpa,bar,mbar,etc. |
| Producing Experience | 11 Years |
| Τύπος πετρελαίου | Διαθέσιμο για γέμιση πετρελαίου |
| Βουνό | Πίσω κάτω |
| Κλειστή λέξη | Μετρητής πίεσης |
|---|---|
| Υλικό νημάτων | Άλλες χημικές ουσίες |
| ΥΠΟΘΕΣΗ | Ατσάλι ατσάλι |
| Περιοχή πίεσης | 0~100Mpa,bar,mbar,etc. |
| Υλικό κίνησης | Άλλες χημικές ουσίες |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Μέγεθος | 2.5′′ ((63mm) |
| Πληρωμή | διάφορες μεθόδους πληρωμής |
| Υλικό | Κουτί SS και εσωτερικά από χαλκό |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | γεμισμένος γλυκερίνη μετρητής πίεσης |
| Υλικό | Κουτί από ανοξείδωτο χάλυβα, εσωτερικά από χαλκό |
| Δήμος | 1/2'PT/NPT/G/M |
| Τύπος | Όργανο μέτρησης |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Μέγεθος | 60 χιλιοστά |
| Πληρωμή | διάφορες μεθόδους πληρωμής |
| Υλικό | Κουτί SS και εσωτερικά τμήματα SS ή ολικής μετάλλης |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Ονομασία προϊόντος | Πετρέλαιο - γεμισμένος μετρητής πίεσης |
| Μέγεθος | 60 mm 1,6% |
| Υλικό | Κουτί από ανοξείδωτο χάλυβα, εσωτερικά από χαλκό |