| Producing Experience | 11 Years |
|---|---|
| Βουνό | Πίσω κάτω |
| Υλικό κίνησης | χάλκινο |
| Pressure Range | 0~100Mpa,bar,mbar,etc |
| Υλικό σύνδεσης | χάλκινο |
| Εγγύηση | 1η |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Ονομασία προϊόντος | μανόμετρος πίεσης μπαρ |
| Υλικό | Καλυμμένος χρώμιο ορείχαλκος |
| Μέγεθος | 22-28mm |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Ονομασία προϊόντος | ειδικός μετρητής πίεσης |
| Υλικό | Καλυμμένος χρώμιο ορείχαλκος |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Περιοχή πίεσης | 0~300bar |
| Εγκατάσταση | πλάτη |
| Τύπος | μίνι μετρητής πίεσης |
| Ονομασία του προϊόντος | Μίνι μετρητής πίεσης |
|---|---|
| Μέγεθος | 41 χιλιοστά |
| Υλικό | ΣΤΑΛΟ |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Ακριβότητα | 4% |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Υλικό | Μαύρη ατσάλινη θήκη |
| Αρχική θέση | Κατασκευασμένο στην Κίνα |
| Περιοχή πίεσης | Κατασκευάζεται σύμφωνα με τις απαιτήσεις, Mpa, bar, psi, kg κλπ. |
| Εγγύηση | 1 έτος, 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Όνομα προϊόντος | μετρητής πίεσης Κίνα |
| Υλικό | Πλήρης ανοξείδωτος χάλυβας |
| Μέγεθος | 80 χλστ |
| Ονομασία του προϊόντος | 1 ίντσες μετρητή πίεσης |
|---|---|
| Υλικό | Καλυμμένος χρώμιο ορείχαλκος |
| Μέγεθος | 2225mm |
| Εγκατάσταση | πλάτη |
| Λιμάνι | Τσινγκντάο |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, CE, ISO |
| Μέγεθος διακόσμησης | 28 χιλιοστά |
| Υλικό | Άλλες χημικές ουσίες |
| Ελαιόλαδο | Χωρίς λάδι. |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Περιοχή πίεσης | 0~300bar |
| Εγκατάσταση | πλάτη |
| Τύπος | μίνι μετρητής πίεσης |