| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Υλικό | Μαύρη ατσάλινη θήκη |
| Αρχική θέση | Κατασκευασμένο στην Κίνα |
| Περιοχή πίεσης | Κατασκευάζεται σύμφωνα με τις απαιτήσεις, Mpa, bar, psi, kg κλπ. |
| Περισσότερες πληροφορίες | Διαθέσιμος προσαρμόστε |
|---|---|
| Ονομαστικό μέγεθος | 22 mm-41 mm |
| Πεδίο μέτρησης | σαν απαιτήσεις |
| Κλίμακα | εκτύπωση ως ζήτηση |
| μονάδα κλίμακας | Μπαρ, Ψυχολογικά κλπ. |
| Εγκατάσταση | Γύρνα πίσω. |
|---|---|
| Πεδίο μέτρησης | σαν απαιτήσεις |
| Ονομαστικό μέγεθος | 25 χιλιοστά |
| Κλίμακα | εκτύπωση ως ζήτηση |
| Ακριβότητα | ±4% |
| Ακρίβεια | ±4% |
|---|---|
| Λιμάνι | Κίνγκνταο, Σαγκάη, Νινγκμπο. |
| Δική σου ιδέα. | Αποδεκτό |
| Πεδίο μέτρησης | σαν απαιτήσεις |
| Ονομαστικό μέγεθος | 22 mm-41 mm |
| Τύπος οθόνης | Ανάλογο |
|---|---|
| Δήμος | 1/8'G /NPT/M |
| Ακριβότητα | ±4% |
| μέγεθος | 23 χιλιοστά 25 χιλιοστά 28 χιλιοστά 38 χιλιοστά |
| Πεδίο μέτρησης | σαν απαιτήσεις |
| Δική σου ιδέα. | Αποδεκτό |
|---|---|
| Μέγεθος | 22mm23mm25mm28mm38mm41mm |
| Λιμάνι | Κίνγκνταο, Σαγκάη, Νινγκμπο. |
| Τύπος οθόνης | Ανάλογο |
| Ονομαστικό μέγεθος | 22 mm-41 mm |
| μονάδα κλίμακας | Μπαρ, Ψυχολογικά κλπ. |
|---|---|
| Λιμάνι | Κίνγκνταο, Σαγκάη, Νινγκμπο. |
| Τύπος οθόνης | Ανάλογο |
| Περισσότερες πληροφορίες | Διαθέσιμος προσαρμόστε |
| Ακρίβεια | ±4% |
| Εγκατάσταση | Γύρνα πίσω. |
|---|---|
| Περισσότερες πληροφορίες | Διαθέσιμος προσαρμόστε |
| Κλίμακα | εκτύπωση ως ζήτηση |
| Ακριβότητα | ±4% |
| μέγεθος | 23 χιλιοστά 25 χιλιοστά 28 χιλιοστά 38 χιλιοστά |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Μέγεθος διακόσμησης | 23mm |
| Υλικό | Χάλυβας/ορείχαλκος |
| Ακριβότητα | 4% |
| Εγγύηση | 1η |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Ονομασία του προϊόντος | μανόμετρος πίεσης μπαρ |
| Υλικό | Καλυμμένος χρώμιο ορείχαλκος |
| Μέγεθος | 2225mm |