| Keyword | Pressure Gauge |
|---|---|
| Ποιότητα | 1 έτος |
| Oil Type | Availble To Fill Oil |
| Bourdon Tube Material | Phosphor Bronze |
| Μέγεθος σύνδεσης | 1/4 1/2 ιντσών NPT, BSP |
| Bourdon Tube Material | Phosphor Bronze |
|---|---|
| Keyword | Pressure Gauge |
| Ποιότητα | 1 έτος |
| Mount | Bottom Back |
| Μέγεθος διακόσμησης | 1.5"-6" ίντσες |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Ονομασία προϊόντος | μικρό μετρητή πίεσης |
| Υλικό | Καλυμμένος χρώμιο ορείχαλκος |
| Μέγεθος | 22-38 mm |
| Ονομαστικό μέγεθος | 22 mm-41 mm |
|---|---|
| Περισσότερες πληροφορίες | Διαθέσιμος προσαρμόστε |
| μονάδα κλίμακας | Μπαρ, Ψυχολογικά κλπ. |
| Εγκατάσταση | Γύρνα πίσω. |
| Δήμος | 1/8'G /NPT/M |
| Δήμος | 1/8'G /NPT/M |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | Ανάλογο |
| μέγεθος | 23 χιλιοστά 25 χιλιοστά 28 χιλιοστά 38 χιλιοστά |
| Πληρωμή | διάφορες μεθόδους πληρωμής |
| Δική σου ιδέα. | Αποδεκτό |
| Κλίμακα | εκτύπωση ως ζήτηση |
|---|---|
| μέγεθος | 23 χιλιοστά 25 χιλιοστά 28 χιλιοστά 38 χιλιοστά |
| Δήμος | 1/8'G /NPT/M |
| Λιμάνι | Κίνγκνταο, Σαγκάη, Νινγκμπο. |
| Ακριβότητα | ±4% |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Μέγεθος διακόσμησης | 38 χιλιοστά |
| Υλικό | Χάλυβας/ορείχαλκος |
| Ελαιόλαδο | Χωρίς λάδι. |
| Τύπος οθόνης | Ανάλογο |
|---|---|
| μονάδα κλίμακας | Μπαρ, Ψυχολογικά κλπ. |
| Περισσότερες πληροφορίες | Διαθέσιμος προσαρμόστε |
| Πεδίο μέτρησης | σαν απαιτήσεις |
| Δική σου ιδέα. | Αποδεκτό |
| μέγεθος | 23 χιλιοστά 25 χιλιοστά 28 χιλιοστά 38 χιλιοστά |
|---|---|
| Περισσότερες πληροφορίες | Διαθέσιμος προσαρμόστε |
| Ακριβότητα | ±4% |
| μονάδα κλίμακας | Μπαρ, Ψυχολογικά κλπ. |
| Τύπος οθόνης | Ανάλογο |
| Κλίμακα | εκτύπωση ως ζήτηση |
|---|---|
| Λιμάνι | Κίνγκνταο, Σαγκάη, Νινγκμπο. |
| Πεδίο μέτρησης | σαν απαιτήσεις |
| Ακρίβεια | ±4% |
| Πληρωμή | διάφορες μεθόδους πληρωμής |