| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Οργανωτής κατασκευής |
| Μέγεθος διακόσμησης | 38 χιλιοστά |
| Υλικό | Χάλυβας/ορείχαλκος |
| Ελαιόλαδο | Χωρίς λάδι. |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Μέγεθος | 100 χιλιοστά |
| Πληρωμή | διάφορες μεθόδους πληρωμής |
| Υλικό | Κουτί SS και εσωτερικά τμήματα SS ή ολικής μετάλλης |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Ονομασία προϊόντος | μετρητής πίεσης σε ξηρό |
| Υλικό | Όλο από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Μέγεθος | 100 χιλιοστά |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Δοκιμαστή πίεσης από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Μέγεθος | 4"100mm |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Ακριβότητα | 10,6% |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Μέγεθος περίπτωσης | 2.5"(60mm),(2",2.5",4",6" προαιρετικά) |
| Πιστοποιητικό | ISO9001, CE |
| Όρος | Πίσω, κάτω. Πίνακα. |
| Material | Black steel case & Brass conenction |
|---|---|
| Connection | bottom |
| Pressure range | Micro Low pressure |
| Accuracy | 2.5% |
| Dial size | 63mm |
| Εγγύηση | 1 έτος, 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Όνομα προϊόντος | μετρητής πίεσης Κίνα |
| Υλικό | Πλήρης ανοξείδωτος χάλυβας |
| Μέγεθος | 80 χλστ |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Υλικό | Μαύρη ατσάλινη θήκη |
| Αρχική θέση | Κατασκευασμένο στην Κίνα |
| Μέγεθος διακόσμησης | 100 mm, ή κατασκευασμένα σύμφωνα με τις απαιτήσεις |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Υλικό | Μαύρος χάλυβας |
| Αρχική θέση | Κατασκευασμένο στην Κίνα |
| Μέγεθος διακόσμησης | 60 mm, ή κατασκευασμένα σύμφωνα με τις απαιτήσεις |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Ονομασία προϊόντος | Μετρητής πίεσης αερίων lpg |
| Υλικό | Μαύρη ατσάλινη θήκη |
| Αρχική θέση | Κατασκευασμένο στην Κίνα |