| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Υλικό | Μαύρος χάλυβας |
| Μέγεθος διακόσμησης | 50 mm, ή κατασκευασμένα σύμφωνα με τις απαιτήσεις |
| Περιοχή πίεσης | Κατασκευάζεται σύμφωνα με τις απαιτήσεις, Mpa, bar, psi, kg κλπ. |
| Όρος | Βόλος |
| Μέγεθος διακόσμησης | 60 mm, ή κατασκευασμένα σύμφωνα με τις απαιτήσεις |
|---|---|
| Περιοχή πίεσης | Κατασκευάζεται σύμφωνα με τις απαιτήσεις, Mpa, bar, psi, kg κλπ. |
| Όρος | Βόρειος όρος |
| Ποιότητα | 1 έτος |
| Υλικό | Μαύρη ατσάλινη θήκη |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Οργανωτής κατασκευής |
| Διάδρομο | Γυαλί, πλαστικό |
| Μέγεθος περίπτωσης | 60 χιλιοστά |
| Πιστοποιητικό | CE, ISO9001: 2008 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Μέγεθος | 2.5′′ ((63mm) |
| Πληρωμή | διάφορες μεθόδους πληρωμής |
| Υλικό | Κουτί SS και εσωτερικά από χαλκό |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Γεμάτο με λάδι | Διαθέσιμο για συμπλήρωση |
| Υλικό | Κουτί από ανοξείδωτο χάλυβα και σύνδεση από χαλκό |
| Περιοχή πίεσης | 0~250Mpa,bar,mbar,etc. |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Ονομασία προϊόντος | Πετρέλαιο - γεμισμένος μετρητής πίεσης |
| Μέγεθος | 60 mm 1,6% |
| Υλικό | Κουτί από ανοξείδωτο χάλυβα, εσωτερικά από χαλκό |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Υλικό | ανθεκτικό σε χτυπήματα μετρητή πίεσης |
| Αρχική θέση | Κατασκευασμένο στην Κίνα |
| Μέγεθος διακόσμησης | 60 mm, ή κατασκευασμένα σύμφωνα με τις απαιτήσεις |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Ονομασία προϊόντος | Μετρητής πίεσης |
| Μέγεθος | 60 χιλιοστά |
| Υλικό | Κουτί από ανοξείδωτο χάλυβα, εσωτερικά από χαλκό |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Μέγεθος διακόσμησης | 63 χιλιοστά |
| Υλικό | Μαύρο ατσάλι / θήκη από ανοξείδωτο ατσάλι |
| Υπηρεσία | ολοκληρωμένη υπηρεσία μετά την πώληση |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Μέγεθος διακόσμησης | 63 χιλιοστά |
| Υλικό | Μαύρο ατσάλι / θήκη από ανοξείδωτο ατσάλι |
| Υπηρεσία | ολοκληρωμένη υπηρεσία μετά την πώληση |