| Εγγύηση | 1 έτος, 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Ονομασία προϊόντος | ηλεκτρονικός μετρητής πίεσης |
| Μέγεθος | 100 χιλιοστά |
| Πληρωμή | διάφορες μεθόδους πληρωμής |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Μέγεθος | 100 χιλιοστά |
| Πληρωμή | διάφορες μεθόδους πληρωμής |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Μέγεθος περίπτωσης | 150 χιλιοστά |
| Υλικό | Μαύρος χάλυβας & ορείχαλκος |
| εργοστάσιο | Ναι, είμαστε εργοστάσιο |
| Εγγύηση | 1 Υ |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Υλικό | Μαύρη ατσάλινη θήκη |
| Περιοχή πίεσης | Κενό / θετικό |
| σωλήνας βόμβων | Φυσερό |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Μικρομετρητή χαμηλής πίεσης |
| Σύνδεση | Βόλος |
| Υλικό | από ανοξείδωτο χάλυβα ή από μαύρο χάλυβα |
| Ακριβότητα | 10,6% |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
|---|---|
| Μέγεθος περίπτωσης | 80 χιλιοστά |
| Ακριβότητα | 10,6% |
| Τρίχωμα σύνδεσης | Επικαιροποίηση των δεδομένων που παρέχονται από τα κράτη μέλη |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Οργανωτής κατασκευής |
| Μέγεθος | 22mm 23mm 25mm |
| Πληρωμή | διάφορες μεθόδους πληρωμής |
| Υλικό | Κρυματοποιημένο χαλκό |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Μέγεθος | 60 χιλιοστά |
| Πληρωμή | διάφορες μεθόδους πληρωμής |
| Υλικό | Κουτί SS και εσωτερικά τμήματα SS ή ολικής μετάλλης |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Λεπτομέρια | Γυαλί |
| Πεδίο | 0-1000bar |
| Παραγωγή της εμπειρίας | 10 έτη |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Λεπτομέρια | Γυαλί |
| Πεδίο | 0-1000bar |
| Παραγωγή της εμπειρίας | 10 έτη |