| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | γεμισμένος γλυκερίνη μετρητής πίεσης |
| Υλικό | Κουτί από ανοξείδωτο χάλυβα, εσωτερικά από χαλκό |
| Δήμος | 1/2'PT/NPT/G/M |
| Τύπος | Όργανο μέτρησης |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Υλικό | Κουτί από ανοξείδωτο χάλυβα, εσωτερικά από χαλκό |
| Δήμος | 1/4'PT/NPT/G/M |
| Περιοχή πίεσης | σαν απαιτήσεις |
| Μέγεθος | 63 χιλιοστά |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Υλικό | Περίπτωση ανοξείδωτου |
| Μέγεθος διακόσμησης | 40 mm, ή κατασκευασμένα σύμφωνα με τις απαιτήσεις |
| Περιοχή πίεσης | Κατασκευάζεται σύμφωνα με τις απαιτήσεις, Mpa, bar, psi, kg κλπ. |
| Ποιότητα | 1 έτος |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Υλικό | Κουτί από ανοξείδωτο χάλυβα, εσωτερικά από χαλκό |
| Δήμος | 1/4' BSP/NPT/G/M... |
| Περιοχή πίεσης | σαν απαιτήσεις |
| Μέγεθος | 63 χιλιοστά |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Υλικό | Περίπτωση ανοξείδωτου |
| Αρχική τοποθεσία | Κατασκευασμένο στην Κίνα |
| Μέγεθος διακόσμησης | 100 mm, ή κατασκευασμένα σύμφωνα με τις απαιτήσεις |
| Περιοχή πίεσης | Κατασκευάζεται σύμφωνα με τις απαιτήσεις, Mpa, bar, psi, kg κλπ. |
| Δείκτης | Αλουμίνιο Μαύρο |
|---|---|
| Ακρίβεια πίεσης | 2.5% |
| Καψούλα | Ορείχαλκος ή ανοξείδωτο |
| μέγεθος | 63mm 100mm 150mm |
| Υλικό της υπόθεσης | από μαύρο ή από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Περιοχή πίεσης | -0,1-100 Mpa |
| Μέγεθος περίπτωσης | 63 χιλιοστά |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος. | -10℃~60℃ |
| Εγγύηση | 1 έτος, 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Ονομασία προϊόντος | Ψηφιακός μετρητής πίεσης |
| Υλικό | Πλήρες ανοξείδωτο |
| Μέγεθος | 60 χιλιοστά |
| Τύπος | κενός μετρητής πίεσης |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβα με σύνδεση από χαλκό |
| Αρχική θέση | Κατασκευασμένο στην Κίνα |
| Μέγεθος διακόσμησης | 40 mm, ή κατασκευασμένα σύμφωνα με τις απαιτήσεις |
| Περιοχή πίεσης | Κατασκευάζεται σύμφωνα με τις απαιτήσεις, Mpa, bar, psi, kg κλπ. |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Υλικό | Μαύρος χάλυβας |
| Αρχική θέση | Κατασκευασμένο στην Κίνα |
| Μέγεθος διακόσμησης | 50 mm, ή κατασκευασμένα σύμφωνα με τις απαιτήσεις |