| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Μέγεθος | 2.5′′ ((63mm) |
| Πληρωμή | διάφορες μεθόδους πληρωμής |
| Υλικό | Κουτί SS και εσωτερικά από χαλκό |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Όνομα προϊόντος | μέτρο πίεσης γλυκερίνης από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Υλικό | Κουτί από ανοξείδωτο χάλυβα, εσωτερικά από χαλκό |
| Εύρος πίεσης | 0~100Mpa,bar,mbar,etc. |
| Εγγύηση | 1 έτος, 12 μήνες |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Ονομασία προϊόντος | μετρητής χαμηλής πίεσης κάψουλας |
| Σύνδεση | Βόλος |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Οργανωτής κατασκευής |
| Μέγεθος διακόσμησης | 63 χιλιοστά |
| Υλικό | Μαύρο ατσάλι / θήκη από ανοξείδωτο ατσάλι |
| Υπηρεσία | ολοκληρωμένη υπηρεσία μετά την πώληση |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Ονομασία προϊόντος | μικρό μετρητή πίεσης |
| Υλικό | Καλυμμένος χρώμιο ορείχαλκος |
| Μέγεθος | 22-38 mm |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Μέγεθος διακόσμησης | 38 χιλιοστά |
| Υλικό | Χάλυβας/ορείχαλκος |
| Ελαιόλαδο | Χωρίς λάδι. |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Περιοχή πίεσης | 0~300bar |
| Εγκατάσταση | πλάτη |
| Τύπος | μίνι μετρητής πίεσης |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Ονομασία προϊόντος | ειδικός μετρητής πίεσης |
| Υλικό | Καλυμμένος χρώμιο ορείχαλκος |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Περιοχή πίεσης | 0 ~ 3000psi |
| Εγκατάσταση | πλάτη |
| Τύπος | μίνι μετρητής πίεσης |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Λεπτομέρια | Γυαλί |
| Πεδίο | 0-1000bar |
| Παραγωγή της εμπειρίας | 10 έτη |