| Γεμάτο με λάδι | Διαθέσιμο για συμπλήρωση |
|---|---|
| Υλικό κίνησης | Άλλες χημικές ουσίες |
| Γεμάτο λάδι | γλυκερίνη ή πυρίτιο |
| Υλικό νημάτων | Άλλες χημικές ουσίες |
| Λιμάνι | Τσινγκντάο, Σαγκάη, Νίνγκμπο, Κουάνγκτσοου |
| Πεδίο | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Παραγωγή της εμπειρίας | 10 χρόνια |
| Αρχική τοποθεσία | Κατασκευασμένο στην Κίνα |
| ΥΠΟΘΕΣΗ | Ατσάλι ατσάλι |
| Περιοχή πίεσης | 0~100Mpa,bar,mbar,etc. |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Περιοχή πίεσης | -0,1-100 Mpa |
| Μέγεθος περίπτωσης | 63 χιλιοστά |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος. | -10℃~60℃ |
| Μέγεθος διακόσμησης | 4 ίντσες |
|---|---|
| Παράθυρο | γυαλί ή πλαστικό |
| Λιμάνι | Τσιντάο, Κίνα |
| Υλικό παραθύρου | Επενεργοποιημένο γυαλί |
| Πεδίο πίεσης | Προσαρμοσμένο |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Περιοχή πίεσης | 300bar 400bar.. |
| Μέγεθος περίπτωσης | 100 χιλιοστά |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος. | -20°C~60°C |
| Ονομαστικό μέγεθος | 22 mm-41 mm |
|---|---|
| Περισσότερες πληροφορίες | Διαθέσιμος προσαρμόστε |
| μονάδα κλίμακας | Μπαρ, Ψυχολογικά κλπ. |
| Εγκατάσταση | Γύρνα πίσω. |
| Δήμος | 1/8'G /NPT/M |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | ψηφιακό μετρητή δοκιμής πίεσης |
| Περιοχή πίεσης | -0,1-100 Mpa |
| Μέγεθος περίπτωσης | 63 χιλιοστά |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος. | -20°C~60°C |
| Ονομασία προϊόντος | Ψηφιακός μετρητής πίεσης |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Περιοχή πίεσης | -0,1-100 Mpa |
| Μέγεθος περίπτωσης | 100 χιλιοστά |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος. | -20°C~60°C |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Υλικό | μαύρο ατσάλινο περίβλημα με μπρούντζινη σύνδεση |
| Αρχική θέση | Κατασκευασμένο στην Κίνα |
| Μέγεθος διακόσμησης | 60 χιλιοστά |