| Εγγύηση | 1η |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Ονομασία του προϊόντος | μανόμετρος πίεσης μπαρ |
| Υλικό | Καλυμμένος χρώμιο ορείχαλκος |
| Μέγεθος | 2225mm |
| Εγγύηση | 1η |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Ονομασία προϊόντος | μανόμετρος πίεσης μπαρ |
| Υλικό | Καλυμμένος χρώμιο ορείχαλκος |
| Μέγεθος | 22-28mm |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Ονομασία προϊόντος | μανόμετρο μετρητών πίεσης |
| Υλικό | Καλυμμένος χρώμιο ορείχαλκος |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Μέγεθος διακόσμησης | 1.5"-6" ίντσες |
|---|---|
| Mount | Bottom Back |
| Connection Material | Brass |
| Μέγεθος σύνδεσης | 1/4 1/2 ιντσών NPT, BSP |
| Quality | 1 Year |
| Μέγεθος διακόσμησης | 1.5"-6" ίντσες |
|---|---|
| Producing Experience | 11 Years |
| Keyword | Pressure Gauge |
| Πεδίο πίεσης | 0~100Mpa,bar,mbar,etc. |
| Connection Size | 1/4 1/2"inch NPT,BSP |
| Oil Type | Availble To Fill Oil |
|---|---|
| Βουνό | Πίσω κάτω |
| Μέγεθος διακόσμησης | 1.5"-6" ίντσες |
| Υλικό σωλήνα Bourdon | Φωσφόρος Χάλκινος |
| Πεδίο πίεσης | 0~100Mpa,bar,mbar,etc. |
| Παραγωγή της εμπειρίας | 11 έτη |
|---|---|
| Movement Material | Brass |
| Πεδίο | 0-1000bar |
| Bourdon Tube Material | Phosphor Bronze |
| Connection Size | 1/4 1/2"inch NPT,BSP |
| Κλειστή λέξη | Μετρητής πίεσης |
|---|---|
| Υλικό νημάτων | Άλλες χημικές ουσίες |
| ΥΠΟΘΕΣΗ | Ατσάλι ατσάλι |
| Περιοχή πίεσης | 0~100Mpa,bar,mbar,etc. |
| Υλικό κίνησης | Άλλες χημικές ουσίες |
| Γεμάτο με λάδι | Διαθέσιμο για συμπλήρωση |
|---|---|
| Υλικό κίνησης | Άλλες χημικές ουσίες |
| Πεδίο | Προσαρμοσμένο |
| Υλικό νημάτων | Άλλες χημικές ουσίες |
| Αρχική τοποθεσία | Κατασκευασμένο στην Κίνα |
| Mounting Type | Panel/Surface/Bottom Mount |
|---|---|
| Payment | Various Payment Methods |
| Port | QINGDAO,SHANGHAI,NINGBO |
| Measurement Type | Pressure |
| Case | Stainless Steel |