| Τύπος | κενός μετρητής πίεσης |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Υλικό | κενός μετρητής |
| Αρχική θέση | Κατασκευασμένο στην Κίνα |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Range | 0 - 100Mpa |
|---|---|
| Product name | Pressure Gauge Manometer |
| Fluidcompatibility | Air, Water, Oil |
| Pressure type | Gauge Pressure |
| Operating temperature | -40 To 120 °C |
| Fluidcompatibility | Air, Water, Oil |
|---|---|
| Keyword | Pressure Gauge |
| Accuracy | ±1.5% Of Full Scale |
| Mounting type | Panel Mount |
| Range | 0 - 100Mpa |
| Product name | Pressure Gauge Manometer |
|---|---|
| Port | QingDao,ShangHai,Ningbo, Guangzhou |
| Mounting type | Panel Mount |
| Dial Size | 2"(50mm) |
| Pressure type | Gauge Pressure |
| Dial Size | 1.5"-6" Inches |
|---|---|
| Πεδίο πίεσης | 0~100Mpa,bar,mbar,etc. |
| Producing Experience | 11 Years |
| Τύπος πετρελαίου | Διαθέσιμο για γέμιση πετρελαίου |
| Βουνό | Πίσω κάτω |
| Dial Size | 1.5"-6" Inches |
|---|---|
| Connection Material | Brass |
| Παραγωγή της εμπειρίας | 11 έτη |
| Quality | 1 Year |
| Connection Size | 1/4 1/2"inch NPT,BSP |
| Payment | Various Payment Methods |
|---|---|
| Port | QINGDAO,SHANGHAI,NINGBO |
| Case | Stainless Steel |
| Measurement Type | Pressure |
| Pressure Range | 0 To 1000 Psi |
| Λιμάνι | Τσινγκντάο, Σαγκάη, Νίνγκμπο, Κουάνγκτσοου |
|---|---|
| Τύπος στερέωσης | Κατώτατη σύνδεση |
| Παραγωγή της εμπειρίας | 10 χρόνια |
| Υλικό κίνησης | Άλλες χημικές ουσίες |
| Γεμάτο με λάδι | Διαθέσιμο για συμπλήρωση |
| Producing Experience | 11 Years |
|---|---|
| Μέγεθος σύνδεσης | 1/4 1/2 ιντσών NPT, BSP |
| Μέγεθος διακόσμησης | 1.5"-6" ίντσες |
| Bourdon Tube Material | Phosphor Bronze |
| Υλικό σύνδεσης | χάλκινο |
| Ονομασία προϊόντος | μετρητή γεμάτο λάδι |
|---|---|
| Εγγύηση | 1η |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Μέγεθος | 100 χιλιοστά |
| Υλικό | Κουτί από ανοξείδωτο χάλυβα, εσωτερικά από χαλκό |