| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Ονομασία προϊόντος | Μετρητής πίεσης αερίων lpg |
| Υλικό | Μαύρη ατσάλινη θήκη |
| Αρχική θέση | Κατασκευασμένο στην Κίνα |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Μέγεθος | 2.5′′ ((63mm) |
| Πληρωμή | διάφορες μεθόδους πληρωμής |
| Υλικό | Κουτί SS και εσωτερικά από χαλκό |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Ονομασία προϊόντος | μέτρο πίεσης γλυκερίνης από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Μέγεθος | 100 χιλιοστά |
| Υλικό | Κουτί από ανοξείδωτο χάλυβα, εσωτερικά από χαλκό |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Ονομασία προϊόντος | μετρητής πίεσης για συνδετήρες από χαλκό |
| Μέγεθος | 100 χιλιοστά |
| Υλικό | Κουτί από ανοξείδωτο χάλυβα, εσωτερικά από χαλκό |
| Ονομασία προϊόντος | Πετρέλαιο - γεμισμένος μετρητής πίεσης |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Μέγεθος | 60 χιλιοστά |
| Υλικό | Κουτί από ανοξείδωτο χάλυβα, εσωτερικά από χαλκό |
| Εγγύηση | 1η |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Υλικό | Περίπτωση ανοξείδωτου |
| Αρχική θέση | Κατασκευασμένο στην Κίνα |
| Μέγεθος διακόσμησης | 100 mm, ή κατασκευασμένα σύμφωνα με τις απαιτήσεις |
| Εγγύηση | 1η |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Μέγεθος | 100 χιλιοστά |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Ακριβότητα | 10,6% |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Λεπτομέρια | Γυαλί |
| Πεδίο | 0-1000bar |
| Παραγωγή της εμπειρίας | 10 έτη |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Υλικό | Μαύρη ατσάλινη θήκη |
| Αρχική τοποθεσία | Κατασκευασμένο στην Κίνα |
| Μέγεθος διακόσμησης | 100 mm, ή κατασκευασμένα σύμφωνα με τις απαιτήσεις |
| Δείκτης | Μαύρο βαμμένο αλουμίνιο |
|---|---|
| Υπηρεσία | ολοκληρωμένη υπηρεσία μετά την πώληση |
| Ακριβότητα | ±2,5% της πλήρους κλίμακας |
| Τύπος Bourton | Ατσάλι ατσάλι |
| συγκόλληση | Επεξεργασία με laser |