| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Ονομασία προϊόντος | μανόμετρο μετρητών πίεσης |
| Υλικό | Καλυμμένος χρώμιο ορείχαλκος |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Υπηρεσία | ολοκληρωμένη υπηρεσία μετά την πώληση |
|---|---|
| Υλικό της υπόθεσης | από μαύρο ή από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Καψούλα | Ορείχαλκος ή ανοξείδωτο |
| Καντράν | Αλουμίνιο |
| Λιμάνι | Τσινγκντάο |
| Ακριβότητα | ±4% |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | Ανάλογο |
| Πληρωμή | διάφορες μεθόδους πληρωμής |
| Κλίμακα | εκτύπωση ως ζήτηση |
| Λιμάνι | Κίνγκνταο, Σαγκάη, Νινγκμπο. |
| Δήμος | 1/8'G /NPT/M |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | Ανάλογο |
| μέγεθος | 23 χιλιοστά 25 χιλιοστά 28 χιλιοστά 38 χιλιοστά |
| Πληρωμή | διάφορες μεθόδους πληρωμής |
| Δική σου ιδέα. | Αποδεκτό |
| Λιμάνι | Τσιντάο, Κίνα |
|---|---|
| Συμπλήρωση | γλυκερίνη ή σιλικόνη ή ξηρό |
| Μέγεθος | 100 χιλιοστά |
| Σύνδεση | 1/2 ίντσες NPT |
| Μέγεθος διακόσμησης | 4 ίντσες |
| Εγκατάσταση | Γύρνα πίσω. |
|---|---|
| Πεδίο μέτρησης | σαν απαιτήσεις |
| Ονομαστικό μέγεθος | 25 χιλιοστά |
| Κλίμακα | εκτύπωση ως ζήτηση |
| Ακριβότητα | ±4% |
| Μέγεθος διακόσμησης | 4 ίντσες |
|---|---|
| Υλικό παραθύρου | Επενεργοποιημένο γυαλί |
| Χρώμα πίνακα | λευκό |
| Μέγεθος της υπόθεσης | 4 |
| Λεπτομέρια | ασφαλές γυαλί ή γυαλί |
| Περισσότερες πληροφορίες | Διαθέσιμος προσαρμόστε |
|---|---|
| Ονομαστικό μέγεθος | 22 mm-41 mm |
| Πεδίο μέτρησης | σαν απαιτήσεις |
| Κλίμακα | εκτύπωση ως ζήτηση |
| μονάδα κλίμακας | Μπαρ, Ψυχολογικά κλπ. |
| Ακρίβεια | ±4% |
|---|---|
| Λιμάνι | Κίνγκνταο, Σαγκάη, Νινγκμπο. |
| Δική σου ιδέα. | Αποδεκτό |
| Πεδίο μέτρησης | σαν απαιτήσεις |
| Ονομαστικό μέγεθος | 22 mm-41 mm |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Υλικό | κενός μετρητής πίεσης |
| Αρχική θέση | Κατασκευασμένο στην Κίνα |
| Μέγεθος διακόσμησης | 40 mm, ή κατασκευασμένα σύμφωνα με τις απαιτήσεις |