| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Υλικό | κενός μετρητής |
| Αρχική θέση | Κατασκευασμένο στην Κίνα |
| Μέγεθος διακόσμησης | 100 mm, ή κατασκευασμένα σύμφωνα με τις απαιτήσεις |
| Περιοχή πίεσης | Κατασκευάζεται σύμφωνα με τις απαιτήσεις, Mpa, bar, psi, kg κλπ. |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Γεμάτο λάδι | γλυκερίνη |
| Υλικό | Όλο από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Σύνδεση | Βόλος |
| Καψούλα | Ορείχαλκος ή ανοξείδωτο |
|---|---|
| Μεγέθη σύνδεσης | 1/2 |
| Τρίχωμα σύνδεσης | ΒΡ/ΜΠΕ/Γ/Μ |
| Δείκτης | Αλουμίνιο Μαύρο |
| Υλικό της υπόθεσης | από μαύρο ή από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Ακρίβεια πίεσης | 2.5% |
|---|---|
| Υπηρεσία | ολοκληρωμένη υπηρεσία μετά την πώληση |
| Καψούλα | Ορείχαλκος ή ανοξείδωτο |
| Υλικό της υπόθεσης | από μαύρο ή από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Λιμάνι | Τσινγκντάο |
| Μέγεθος διακόσμησης | 4 ίντσες |
|---|---|
| Λεπτομέρια | ασφαλές γυαλί ή γυαλί |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0-200°C |
| Υλικό παραθύρου | Επενεργοποιημένο γυαλί |
| Παράθυρο | γυαλί ή πλαστικό |
| Παράθυρο | γυαλί ή πλαστικό |
|---|---|
| Υλικό παραθύρου | Επενεργοποιημένο γυαλί |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0-200°C |
| Πεδίο πίεσης | Προσαρμοσμένο |
| Μέγεθος | 100 χιλιοστά |
| Τύπος οθόνης | Ανάλογο |
|---|---|
| μονάδα κλίμακας | Μπαρ, Ψυχολογικά κλπ. |
| Περισσότερες πληροφορίες | Διαθέσιμος προσαρμόστε |
| Πεδίο μέτρησης | σαν απαιτήσεις |
| Δική σου ιδέα. | Αποδεκτό |
| Τύπος στερέωσης | Βόλος |
|---|---|
| Αρχική τοποθεσία | Κατασκευασμένο στην Κίνα |
| Βουνό | Βόλος |
| Τρίχωμα σύνδεσης | Προσαρμοσμένο |
| Λιμάνι | Qingdao, Σαγκάη |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Περιοχή πίεσης | -0,1-100 Mpa |
| Μέγεθος περίπτωσης | 65 χιλιοστά |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος. | -10℃~60℃ |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
|---|---|
| Περιοχή πίεσης | -0,1-100 Mpa |
| Μέγεθος περίπτωσης | 63 χιλιοστά |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος. | -10℃~60℃ |
| Όρος | πλάτη |