| Τύπος | κενός μετρητής πίεσης |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Υλικό | κενός μετρητής |
| Αρχική θέση | Κατασκευασμένο στην Κίνα |
| Μέγεθος διακόσμησης | 100 mm, ή κατασκευασμένα σύμφωνα με τις απαιτήσεις |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Υλικό | Μαύρη ατσάλινη θήκη |
| Αρχική θέση | Κατασκευασμένο στην Κίνα |
| Περιοχή πίεσης | Κατασκευάζεται σύμφωνα με τις απαιτήσεις, Mpa, bar, psi, kg κλπ. |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Υλικό | Μαύρος χάλυβας |
| Αρχική θέση | Κατασκευασμένο στην Κίνα |
| Μέγεθος διακόσμησης | 60 mm, ή κατασκευασμένα σύμφωνα με τις απαιτήσεις |
| Περιοχή πίεσης | Κατασκευάζεται σύμφωνα με τις απαιτήσεις, Mpa, bar, psi, kg κλπ. |
| Ονομασία προϊόντος | Ηλεκτρικό μετρητή πίεσης επαφής |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Περιοχή πίεσης | 0~100Mpa,bar,mbar,psi κλπ. |
| Ακριβότητα | 10,6% |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Ηλεκτρικό μετρητή πίεσης επαφής |
| Περιοχή πίεσης | 0~100Mpa,bar,mbar,psi κλπ. |
| Ακριβότητα | 10,6% |
| Υλικό | Μαύρος χάλυβας |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Μέγεθος | 4» (100mm) |
| Πληρωμή | διάφορες μεθόδους πληρωμής |
| Υλικό | Κουτί SS και εσωτερικά του SS |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Μέγεθος περίπτωσης | 4» |
| Λεπτομέρια | ασφαλές γυαλί ή γυαλί |
| Ακριβότητα | 20,5/1,6% |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, CE, ISO |
| Μέγεθος διακόσμησης | 28 χιλιοστά |
| Υλικό | Άλλες χημικές ουσίες |
| Ελαιόλαδο | Χωρίς λάδι. |
| Ονομασία προϊόντος | Δοκιμαστή πίεσης από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Υλικό | Όλο από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Μέγεθος | 60 χιλιοστά |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Γεμάτο λάδι | γλυκερίνη |
| Υλικό | Όλο από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Σύνδεση | Βόλος |